Дата и время

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Четвер, 03 жовтня 2013 23:30

Зустріч досвіду та прогресу

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Студентський мер Роман Васько (студент Чернігівського державного інституту економіки і управління) та представники студентського магістрату зустрілись з чернігівським мером Олександром Соколовим у міськраді.
Повідомляє прес-секретар чернігівського міського голови Ірина Синельник.
Всеукраїнський проект «Студентська республіка» 15 років поспіль збирає й об’єднує найактивнішу молодь, у тому числі й на Чернігівщині.
Один із засновників "Студреспубліки" Олександр Щерба запропонував О.Соколову підтримувати молодіжні проекти, що сприяли б розвитку міста, були змістовними, а не тільки спрямованими на дозвілля. На його думку, в Чернігові є потреба створити молодіжний центр. Також він виступив із пропозицією залучити студентів інформаційних спеціальностей до створення, приміром, порталу комунальних проблем. Такий вже діє у Вінниці і є своєрідним зворотнім зв'язком між місцевою владою та громадою.

Студентський мер Роман Васько виступив перед міським головою і присутніми з презентацією стратегії розвитку Чернігова як європейського міста. Молодіжні пропозиції стосувалися не тільки підтримки молоді, дозвілля, а й порушували питання економічного розвитку обласного центру Чернігівщини, вирішення транспортних проблем. Зокрема студентським мером та магістратом було запропоновано ряд ініціатив для розвитку м.Чернігова , а саме: 
1. Формування мережі творчих установ.
2. Проектування яскравого публічного простору міста.
3. Спін-офф (побічний продукт) освітніх установ.
4. Розробка транспортної стратегії.
5. Розвиток економічних кластерів.
6. Створення центру підтримки бізнесу
7. Спрощення процедури отримання і надання послуг у різних сферах
8. Розробка стратегії розвитку м. Чернігова до 2030
Міський голова зауважив, що з інтересом ознайомився з молодіжними ініціативами. За його словами, молоді люди посилаються на європейський досвід, що особливо важливо у рамках євроінтеграційних процесів в Україні. Олександр Соколов підкреслив, що міська влада Чернігова і надалі підтримуватиме громадські молодіжні організації через традиційний конкурс міні-грантів. "Суму коштів, вважаю, збільшимо на наступний рік, але конкурсну систему змінювати не будемо", - сказав керівник Чернігова. Градоначальник міста пообіцяв студентам продовжити вже існуючу практику стажувань в управліннях і відділах Чернігівської міської ради.
Також хочеться зауважити, що студентський магістрат м. Чернігова склали переважно студенти Чернігівського державного інституту економіки і управління , що в сою чергу засвідчує їх високу громадську активність на міському та всеукраїнському рівні. До студентського магістрату увійшли такі студенти ЧДІЕУ, як:
1. Дяківський Артем (факультет менеджменту)
2. Седько Любов (факультет природокористування і туризму)
3. Співак Олександр (інженерно-будівельний факультет)
4. Сахно Катерина(факультет менеджменту)
5. Усик Марина(факультет менеджменту)

 

Читати 2519 разів

Меню

Архів новин

« Листопад 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Економіки створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Зустріч досвіду та прогресу